Aktualności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców

wraz z dziećmi na spotkanie - Rodzinne Warsztaty Wielkanocne:

"Dekoracje świąteczne".

Odbędzie się dnia 29.03.2023 roku (środa)

o godzinie 16.00 w naszej szkole.

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecnocności pod nr tel. 81 516 24 00

do dnia 24.03.2023 roku.


Uwaga, uwaga!

         Świeta tuż, tuż, a w naszej szkole związany z nimi konkurs. Uruchomcie swoją kreatywność i wyobraźnię, a na pewno stworzycie niepowtarzalny stroik wielkanocny. Prosimy o zapoznanie się z przesłanym regulaminem.


 


Festiwal Kolęd i Pastorałek w SOSW w Bystrzycy.

   "Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej”, a nasze uczennice zaśpiewały najlepiej! 
   31 stycznia 2023r., na VIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bystrzycy Karolina Capała i Maja Perkowska zdobyły I miejsce!
   Jesteśmy dumni, że wśród naszych uczniów znaleźć można takie talenty.
Gratulujemy!

  


Jak karnawał, to karnawał!

Dzisiaj w naszej szkole bawiliśmy się na balu przebierańców.

    A kogóż tu nie było? Zorro tańczył z żabą, a obok uśmiechała się piękna marcheweczka. Przybyła również rodzina Adamsów i całe plemię Indian. Gromada clownów i kowbojów podskakiwała wesoło w rytm przebojów, a dostojna dama w czerni przyglądała im się zza woalki. Niektórzy przyszli prosto z piżama party. Roztańczeni uczestnicy chętnie częstowali się słodyczami.

   Królem i Królową balu zostali: Nikola i Sebastian. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia, bo pomysłowość uczestników balu przerosła nasze oczekiwania.

   Zmęczeni, ale zadowoleni czekamy na kolejną imprezę :-)

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Tekst: Katarzyna Orzeł - nauczyciel ZSS w Matczynie.


 Dzieckiem stał się Bóg - spotkanie opłatkowe.

  Spotkanie opłatkowe od wielu lat wpisuje się w tradycję naszej szkoły. Jest okazją, by przy dźwiękach kolęd i pastorałek gościć naszych przyjaciół i darczyńców. W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt powitać w progach placówki Starostę Powiatu Lubelskiego – Pana Zdzisława Antonia, przedstawicieli Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Urzędu Gminy w Bełżycach, Miejskiego Domu Kultury w Bełżycach, dyrektorów zaprzyjaźnionych szkół, Domów Pomocy oraz Ośrodków Wsparcia. Było nam niezmiernie miło, że przybył do nas się również Pan Roman Madejek, który od wielu lat jest naszym największym dobroczyńcą i sponsorem. Społeczność szkolna zaprezentowała przedstawienie bożonarodzeniowe pt.: Dzieckiem stał się Bóg” z towarzyszeniem żywej muzyki i śpiewu, które wywołało wiele emocji
i wzruszeń na twarzach gości. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń. To był wspaniały dzień :-) Bardzo dziękujemy naszemu reżyserowi - kreatywnemu, cierpliwemu,
z niesamowitą wyobraźnią czyli Pani Marysi Sobich :-)

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Tekst: Katarzyna Orzeł - nauczyciel ZSS w Matczynie.Kiermasz wielkanocny